KONTAKT

Du når oss alltid på 0521-178 00 eller via våra respektive kontaktuppgifter.

Har du en konkret offertförfrågan eller undrar över något annat kan du även mejla oss på info@dagusbygg.se, så hör vi av oss så snart vi kan!

Dagus Byggnads AB

Organisationsnummer: 559272–5278

Adress: Dagus Byggnads AB
Regementsgatan 34 A
462 32 Vänersborg

MEDARBETARE

Patrik Petersson
Patrik PeterssonArbetschef
010 264 21 00
patrik.petersson@dagusbygg.se
Michael Hjelm
Michael HjelmVD
010 264 22 00
michael.hjelm@dagusbygg.se
Patrik Aspenström
Patrik AspenströmByggnadsarbetare
0738 60 08 70
patrik.aspenstrom@dagusbygg.se
Lukas Hjelm
Lukas HjelmByggnadsarbetare
0738 60 08 81
lukas.hjelm@dagusbygg.se
Felix Hellman
Felix HellmanByggnadsarbetare
0738 60 08 65
felix.hellman@dagusbygg.se
Peter Johansson
Peter JohanssonByggnadsarbetare
0738 60 08 71
peter.johansson@dagusbygg.se
Anders Sandberg
Anders SandbergMurare
0738 60 08 66
anders.sandberg@dagusbygg.se
Tommy Fredriksson
Tommy FredrikssonByggnadsarbetare
0738 60 08 88
tommy.fredriksson@dagusbygg.se
Niclas Wilhelmsson
Niclas WilhelmssonByggnadsarbetare
0738 60 08 89
niclas.wilhelmsson@dagusbygg.se