KONTAKT

Du når oss alltid på 0510-17800 (Lidköping) eller 0521-178 00 (Vänersborg) eller via våra respektive kontaktuppgifter.

Har du en konkret offertförfrågan eller undrar över något annat kan du även mejla oss på info@dagusbygg.se, så hör vi av oss så snart vi kan!

DAGUS Byggnads AB

Organisationsnummer: 559272–5278

Adress: DAGUS Byggnads AB
Regementsgatan 34 A
462 32 Vänersborg

Adress: DAGUS Byggnads AB
Östby Lyckebo
531 92 Lidköping

Fakturamejl: faktura.bygg@dagus.se

MEDARBETARE

Patrik Petersson
Patrik PeterssonArbetschef
010 264 21 00
patrik.petersson@dagusbygg.se
Namn Namnsson
Namn NamnssonPlatschef
010-264 22 02
namn.namnsson@dagusbygg.se
Patrik Aspenström
Patrik AspenströmKalkyl/Arbetsledning
010-264 21 01
patrik.aspenstrom@dagusbygg.se
Michael Hjelm
Michael HjelmVD
010 264 22 00
michael.hjelm@dagusbygg.se
Felix Hellman
Felix HellmanByggnadsarbetare
0738 600 865
felix.hellman@dagusbygg.se
Peter Johansson
Peter JohanssonByggnadsarbetare
0738 600 871
peter.johansson@dagusbygg.se
Anders Sandberg
Anders SandbergMurare
0738 600 866
anders.sandberg@dagusbygg.se
Tommy Fredriksson
Tommy FredrikssonByggnadsarbetare
0738 600 888
tommy.fredriksson@dagusbygg.se
Mattias Gardebrandt
Mattias GardebrandtByggnadsarbetare
0738 600 893
mattias.gardebrandt@dagusbygg.se
Niclas Wilhelmsson
Niclas WilhelmssonByggnadsarbetare
0738 600 899
niclas.wilhelmsson@dagusbygg.se
Marcus Larsson
Marcus LarssonByggnadsarbetare
0738 600 862
marcus.larsson@dagusbygg.se
Viktor Andersson
Viktor AnderssonByggnadsarbetare
0738 600 864
viktor.andersson@dagusbygg.se
Midas Karlsson
Midas KarlssonByggnadsarbetare
0738 600 890
midas.karlsson@dagusbygg.se
Christoffer Norin
Christoffer NorinByggnadsarbetare
0738 600 891
christoffer.norin@dagusbygg.se
Kristoffer Stenvall
Kristoffer StenvallByggnadsarbetare
0738 600 861
kristoffer.stenvall@dagusbygg.se
Peter Sandblom
Peter SandblomByggnadsarbetare
0738 600 896
peter.sandblom@dagusbygg.se
Fredrik Karlsson
Fredrik KarlssonByggnadsarbetare
0738 600 889
fredrik.karlsson@dagusbygg.se
Calle Holmberg
Calle HolmbergByggnadsarbetare
0738 600 868
calle.holmberg@dagusbygg.se
Henri Ahlin
Henri AhlinByggnadsarbetare
0738 600 863
henri.ahlin@dagusbygg.se
Magnus Ottosson
Magnus OttossonByggnadsarbetare
0738 600 8XX
magnus.ottosson@dagusbygg.se